Every day in our house is filled with not only care and attention but active leisure. By providing various forms of activity, we give our residents they possibility of action in many areas of development. Their even small successes are our great pride.

Nie zwalniamy tempa. Piknik Dożynkowy „W Żabim Raju na mazurską nutę”

W dniu 9.09.2021r. w Domu Pomocy Społecznej „Lili” dziękujemy za tegoroczne plony. Rozpoczynamy orszakiem dożynkowym z Naszym wieńcem , który zdobył drugie miejsce w konkursie na dożynkach gminnych w Borzymach. Następnie występy artystyczne oraz zawody sportowe.

Read more...

W niedzielę 29.08.2021r., odbyły się w Borzymach Dożynki Gminy Kalinowo. Stanęliśmy w tym roku w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Radość nasza była ogromna, ponieważ zajęliśmy II miejsce. Ogromne brawa należą się wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego pięknego wieńca- a więc mieszkańcom. Pani Beata  Szrajder, która wraz z mieszkańcami przez wiele dni w ramach terapii zajęciowej pracowała nad nim oraz pracownikom, którzy licznie wspierali twórców darami ziemi.

Read more...

         Dom Pomocy Społecznej "LILI" w Golubiach zatrudni:

  Terapeutę Zajęciowego oraz Opiekunkę

           Oferujemy:

 

Read more...

 

Kolejny piknik w Domu Pomocy Społecznej „Lili” w Golubiach. Tym razem wspominamy bohaterskich żołnierzy Wojska Polskiego którzy brali udział w Bitwie Warszawskiej, zwyczajowo nazywana Cudem nad Wisłą .

Read more...

To już kolejny piknik w naszym Domu. Tym razem pod hasłam „ Dzień bez telefonu”- czyli dzień pod znakiem rywalizacji sportowych, gier i zabaw. Trzymaliśmy kciuki za wszystkich uczestników. Na zwycięzców czekały jak zawsze słodkie nagrody.

Read more...

Rozpoczynamy piknikowanie!! W tym miesiącu zaczynamy cykl comiesięcznych piknikowych występów, gier i zabaw na świezym powietrzu. Czerwcowe spotkanie zorganizowaliśmy z okazji Dnia Ojca . Witamy również nadchodzące upalne lato!

Read more...

Czwartkowe zajęcia kulinarne w naszym Domu, prowadzone pod czujnym okiem Pani Terapeutki Beaty.

 

Read more...

A u nas w pełni wiosna więc buszujemy w zbożu.

 

Read more...