Every day in our house is filled with not only care and attention but active leisure. By providing various forms of activity, we give our residents they possibility of action in many areas of development. Their even small successes are our great pride.

Wizyta u kosmetyczki

Każdemu należy się czasem odrobina relaksu. Często jesteśmy niezadowoleni ze swojego wyglądu a naszemu otoczeniu udziela się nasz zły nastrój. Warto czasem złożyć wizytę u kosmetyczki, która nie jest luksusem zaś sposobem na przedłużenie młodego wyglądu.

Przygotowania muzyczne

Dzisiaj kolejny etap przygotowań do naszego Święta. Wspólnie ze Zbyszkiem i Mariuszem prowadzimy próby muzyczne.

Read more...

Przygotowania do 7 Święta Żabiego Raju

W ramach przygotowań do naszego Święta odwiedzamy garderobę Ełckiego Centrum Kultury.

Read more...

Witaj maj, pierwszy maj!

Maj to miesiąc szczególny w historii Polski. W pierwszych jego dniach obchodzone są w Polsce ważne święta. To czas, kiedy w każdym z nas budzi się patriota.

Read more...

Wybory do Rady Mieszkańców

25 kwietnia odbyły się wybory uzupełniające do naszego samorządu. Mieszkańcy mieli możliwość wyboru nowego Członka Rady spośród 5 kandydatur. Największą ilość głosów zdobył Pan Gabriel Feko, któremu składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy powodzenia.

Read more...

Święcenie koszyczków wielkanocnych

Dziś Wielka Sobota. Tradycją tego dnia jest święcenie pokarmów. W tym roku po raz pierwszy wraz ze społecznością Golubi święcimy wielkanocne koszyczki w naszym Domu.

Read more...

Mazurek wielkanocny

Mazurek to tradycyjne ciasto na Wielkanoc. Jest podstawą niemal każdego świątecznego stołu. U nas też nie może go zabraknąć.

Read more...

Przedstawienie wielkanocne

Jak co roku okres przedświąteczny obfituje w wiele przygotowań. Jednym z najważniejszych jest przygotowanie przedstawienia wielkanocnego, które dziś ma swoją premierę.

Read more...