Every day in our house is filled with not only care and attention but active leisure. By providing various forms of activity, we give our residents they possibility of action in many areas of development. Their even small successes are our great pride.

Witamy Lato !

Tradycyjnie już od lat rozpoczynając lato, organizujemy również obchody Dnia Ojca. Ognisko, muzyka i zapach pieczonej kiełbasy przyciąga na nasz letni piknik nawet największych „leniuchów”.

Read more...

Koncert tarasowy

Pomimo wielu utrzymujących się ograniczeń związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dla naszych mieszkańców, udało nam się znaleźć bezpieczny sposób na zapewnienie im kilku chwil rozrywki.

Read more...

Słodki podwieczorek

Złote, chrupiące gofry to pomysł na dzisiejszy podwieczorek!

Read more...

Dzień Dziecka

1 czerwca swoje święto obchodzą dzieci. Z tej okazji postanowiliśmy, że tego dnia wszystkie nasze zajęcia terapeutyczne zabarwione będą wspomnieniami i zabawami z naszych dziecięcych beztroskich lat…

Read more...

Siłownia pod chmurką

Od maja przenosimy nasze zajęcia siłowe na zewnątrz. Trening na świeżym powietrzu łączy aktywność fizyczną z radością przebywania na świeżym powietrzu.

Read more...

Dzień Matki

Dzień Matki, to święto wyjątkowe. Dzień, w którym powinniśmy docenić nasze mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Wspominamy dzisiaj jak dużą rolę odegrały i odgrywają w naszym życiu mamy.

Read more...

Gimnastyka majowa

Nasze codzienne ćwiczenia prowadzone rano są proste w wykonaniu i przynoszą zadowalające efekty. Poranna gimnastyka prowadzona pod okiem Pana Samy'ego potrafi postawić na nogi lepiej niż poranna kawa. Podczas majowych ciepłych dni prowadzimy ją na podwórku.

Read more...

200 lat Panie Antoni !

W maju obchodziliśmy setne urodziny Pana Antoniego. Jest on jednym z pierwszych mieszkańców, którzy przekroczyli progi naszego Domu. Z okazji jego setnych urodzin życzymy Panu Antkowi wielu kolejnych szczęśliwych lat w dobrym zdrowiu i nastroju.

Read more...