Every day in our house is filled with not only care and attention but active leisure. By providing various forms of activity, we give our residents they possibility of action in many areas of development. Their even small successes are our great pride.

Witamy lato !

Tradycyjne powitanie lata w DPS „Lili” to połączenie dobrej muzyki, zabawy, sportu i relaksu. Przy ognisku mnóstwo atrakcji m.in. zabawy sportowe, konkurs karaoke i wspólna biesiada.

Read more...

1 czerwca

1 czerwca to dzień, o którym pamięta każde dziecko i powinien pamiętać każdy rodzić. Dziś z tej okazji spotykamy się w swoim gronie by porozmawiać o beztroskich czasach naszego dzieciństwa. Każdy z nas ma przecież wspomnienia do których powrót sprawia wiele radości.

Read more...

7 Święto naszego Domu

Kiedy po raz pierwszy organizowaliśmy nasze wspólnotowe święto 7 lat temu, nikt z nas nie spodziewał się, że zagości ono na stałe w kalendarzu Domu. Jak widać mamy kolejny rok i kolejne nasze spotkanie.

Read more...

Wizyta u kosmetyczki

Każdemu należy się czasem odrobina relaksu. Często jesteśmy niezadowoleni ze swojego wyglądu a naszemu otoczeniu udziela się nasz zły nastrój. Warto czasem złożyć wizytę u kosmetyczki, która nie jest luksusem zaś sposobem na przedłużenie młodego wyglądu.

Przygotowania muzyczne

Dzisiaj kolejny etap przygotowań do naszego Święta. Wspólnie ze Zbyszkiem i Mariuszem prowadzimy próby muzyczne.

Read more...

Przygotowania do 7 Święta Żabiego Raju

W ramach przygotowań do naszego Święta odwiedzamy garderobę Ełckiego Centrum Kultury.

Read more...

Witaj maj, pierwszy maj!

Maj to miesiąc szczególny w historii Polski. W pierwszych jego dniach obchodzone są w Polsce ważne święta. To czas, kiedy w każdym z nas budzi się patriota.

Read more...

Wybory do Rady Mieszkańców

25 kwietnia odbyły się wybory uzupełniające do naszego samorządu. Mieszkańcy mieli możliwość wyboru nowego Członka Rady spośród 5 kandydatur. Największą ilość głosów zdobył Pan Gabriel Feko, któremu składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy powodzenia.

Read more...