Every day in our house is filled with not only care and attention but active leisure. By providing various forms of activity, we give our residents they possibility of action in many areas of development. Their even small successes are our great pride.

Tradycyjnie, jak co roku organizujemy wycieczki z cyklu „ w nasze rodzinne strony". Jest to okazja do odwiedzenia rodzinnych domów, cmenarzy, miejsc z którymi mieszkańcy są sentymentalnie związani.

Read more...

Wczoraj odbył się ekolgiczny piknik, mieszkańcy grali w podchdy, robili pokaz mody z materiałów wtórnych. Wszyscy świetnie się bawili, a zwieńczeniem imprezy było ognisko, smaczna kiełbaska, a także vwarzywa z własnego ogrodu.

Read more...

Lato w pełni, więc czas na zbiory :) Nasi mieszkańcy chętnie pomagali przy zrywaniu porzeczek.

Read more...

Korzyastając z pieknej letniej pogody nasi Mieszkańcy pojechali na plażę popływać i nabrać pięknej opalenizny:)

Read more...

Dziś nasi Mieszkańcy pojechali zaznać trochę kultury. Wybral się na "Etsumon" - Afuma - pokaz szczudlarski.

Popis szczudlarski barwnie połączony ze sztuką żonglerki, tworzeniem żywych rzeźb oraz elementami komedii. Artyści, którzy patrzą na publiczność z wysokości 5 metrów, zachwycają umiejętnościami – a wszystko to w rytmie afrykańskich bębnów i w atmosferze dobrej zabawy!

Read more...

Gościnnie wystąpił u nas zespół Wieliczanki. Tak porwał wszystkich do tańca i  zabawy, że zdjęć jest mało, ale to świadczy o dobrej zabawie :)

Read more...

Wczoraj odbył się piknik, uczciliśmy rozpoczęcie lata oraz świętowaliśmy dzień ojca. Były liczne występy i konkursy, Mieszkańcy bardzo aktywnie brali udział w imprezie. Wsztkim dopisywały humory, to była na prawdę udana impreza. :)

Read more...

W ubiegłą niedzielę odbyło się nasze coroczne Świeto „ Żabiego Raju” To już 10 edycja a zarazem obchody 11- lecia istnienia DPS „ Lili”.

Read more...