Każdy dzień w naszym domu wypełniony jest nie tylko opieką i troską ale czynnym spędzaniem czasu. Zapewniając liczne formy aktywności, dajemy naszym mieszkańcom możliwość działania na wielu polach rozwoju. Ich nawet małe sukcesy są naszą dużą dumą.

Tradycyjnie, jak co roku organizujemy wycieczki z cyklu „ w nasze rodzinne strony". Jest to okazja do odwiedzenia rodzinnych domów, cmenarzy, miejsc z którymi mieszkańcy są sentymentalnie związani.

Czytaj więcej...

Wczoraj odbył się ekolgiczny piknik, mieszkańcy grali w podchdy, robili pokaz mody z materiałów wtórnych. Wszyscy świetnie się bawili, a zwieńczeniem imprezy było ognisko, smaczna kiełbaska, a także vwarzywa z własnego ogrodu.

Czytaj więcej...

Lato w pełni, więc czas na zbiory :) Nasi mieszkańcy chętnie pomagali przy zrywaniu porzeczek.

Czytaj więcej...

Korzyastając z pieknej letniej pogody nasi Mieszkańcy pojechali na plażę popływać i nabrać pięknej opalenizny:)

Czytaj więcej...

Dziś nasi Mieszkańcy pojechali zaznać trochę kultury. Wybral się na "Etsumon" - Afuma - pokaz szczudlarski.

Popis szczudlarski barwnie połączony ze sztuką żonglerki, tworzeniem żywych rzeźb oraz elementami komedii. Artyści, którzy patrzą na publiczność z wysokości 5 metrów, zachwycają umiejętnościami – a wszystko to w rytmie afrykańskich bębnów i w atmosferze dobrej zabawy!

Czytaj więcej...

Gościnnie wystąpił u nas zespół Wieliczanki. Tak porwał wszystkich do tańca i  zabawy, że zdjęć jest mało, ale to świadczy o dobrej zabawie :)

Czytaj więcej...

Wczoraj odbył się piknik, uczciliśmy rozpoczęcie lata oraz świętowaliśmy dzień ojca. Były liczne występy i konkursy, Mieszkańcy bardzo aktywnie brali udział w imprezie. Wsztkim dopisywały humory, to była na prawdę udana impreza. :)

Czytaj więcej...

W ubiegłą niedzielę odbyło się nasze coroczne Świeto „ Żabiego Raju” To już 10 edycja a zarazem obchody 11- lecia istnienia DPS „ Lili”.

Czytaj więcej...