Każdy dzień w naszym domu wypełniony jest nie tylko opieką i troską ale czynnym spędzaniem czasu. Zapewniając liczne formy aktywności, dajemy naszym mieszkańcom możliwość działania na wielu polach rozwoju. Ich nawet małe sukcesy są naszą dużą dumą.

Nie zwalniamy tempa. Piknik Dożynkowy „W Żabim Raju na mazurską nutę”

W dniu 9.09.2021r. w Domu Pomocy Społecznej „Lili” dziękujemy za tegoroczne plony. Rozpoczynamy orszakiem dożynkowym z Naszym wieńcem , który zdobył drugie miejsce w konkursie na dożynkach gminnych w Borzymach. Następnie występy artystyczne oraz zawody sportowe.

Czytaj więcej...

W niedzielę 29.08.2021r., odbyły się w Borzymach Dożynki Gminy Kalinowo. Stanęliśmy w tym roku w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Radość nasza była ogromna, ponieważ zajęliśmy II miejsce. Ogromne brawa należą się wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego pięknego wieńca- a więc mieszkańcom. Pani Beata  Szrajder, która wraz z mieszkańcami przez wiele dni w ramach terapii zajęciowej pracowała nad nim oraz pracownikom, którzy licznie wspierali twórców darami ziemi.

Czytaj więcej...

         Dom Pomocy Społecznej "LILI" w Golubiach zatrudni:

  Terapeutę Zajęciowego oraz Opiekunkę

           Oferujemy:

 

Czytaj więcej...

 

Kolejny piknik w Domu Pomocy Społecznej „Lili” w Golubiach. Tym razem wspominamy bohaterskich żołnierzy Wojska Polskiego którzy brali udział w Bitwie Warszawskiej, zwyczajowo nazywana Cudem nad Wisłą .

Czytaj więcej...

To już kolejny piknik w naszym Domu. Tym razem pod hasłam „ Dzień bez telefonu”- czyli dzień pod znakiem rywalizacji sportowych, gier i zabaw. Trzymaliśmy kciuki za wszystkich uczestników. Na zwycięzców czekały jak zawsze słodkie nagrody.

Czytaj więcej...

Rozpoczynamy piknikowanie!! W tym miesiącu zaczynamy cykl comiesięcznych piknikowych występów, gier i zabaw na świezym powietrzu. Czerwcowe spotkanie zorganizowaliśmy z okazji Dnia Ojca . Witamy również nadchodzące upalne lato!

Czytaj więcej...

Czwartkowe zajęcia kulinarne w naszym Domu, prowadzone pod czujnym okiem Pani Terapeutki Beaty.

 

Czytaj więcej...

A u nas w pełni wiosna więc buszujemy w zbożu.

 

Czytaj więcej...