Jeder Tag in unserem Pflegeheim ist nicht nur voll von Fürsorge, aber auch von aktiven Freizeitaktivitäten. Wir geben unseren Heimbewohnern viele Möglichkeiten der Aktivitäten in verschiedenen Bereichen. Ihre kleinen Erfolge sind unser grosser Stolz. Weiter....

Nie zwalniamy tempa. Piknik Dożynkowy „W Żabim Raju na mazurską nutę”

W dniu 9.09.2021r. w Domu Pomocy Społecznej „Lili” dziękujemy za tegoroczne plony. Rozpoczynamy orszakiem dożynkowym z Naszym wieńcem , który zdobył drugie miejsce w konkursie na dożynkach gminnych w Borzymach. Następnie występy artystyczne oraz zawody sportowe.

Weiterlesen...

W niedzielę 29.08.2021r., odbyły się w Borzymach Dożynki Gminy Kalinowo. Stanęliśmy w tym roku w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Radość nasza była ogromna, ponieważ zajęliśmy II miejsce. Ogromne brawa należą się wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego pięknego wieńca- a więc mieszkańcom. Pani Beata  Szrajder, która wraz z mieszkańcami przez wiele dni w ramach terapii zajęciowej pracowała nad nim oraz pracownikom, którzy licznie wspierali twórców darami ziemi.

Weiterlesen...

         Dom Pomocy Społecznej "LILI" w Golubiach zatrudni:

  PIELĘGNIARKĘ lub RATOWNIKA MEDYCZNEGO oraz Opiekunkę

           Oferujemy:

 

Weiterlesen...

 

Kolejny piknik w Domu Pomocy Społecznej „Lili” w Golubiach. Tym razem wspominamy bohaterskich żołnierzy Wojska Polskiego którzy brali udział w Bitwie Warszawskiej, zwyczajowo nazywana Cudem nad Wisłą .

Weiterlesen...

To już kolejny piknik w naszym Domu. Tym razem pod hasłam „ Dzień bez telefonu”- czyli dzień pod znakiem rywalizacji sportowych, gier i zabaw. Trzymaliśmy kciuki za wszystkich uczestników. Na zwycięzców czekały jak zawsze słodkie nagrody.

Weiterlesen...

Rozpoczynamy piknikowanie!! W tym miesiącu zaczynamy cykl comiesięcznych piknikowych występów, gier i zabaw na świezym powietrzu. Czerwcowe spotkanie zorganizowaliśmy z okazji Dnia Ojca . Witamy również nadchodzące upalne lato!

Weiterlesen...

Czwartkowe zajęcia kulinarne w naszym Domu, prowadzone pod czujnym okiem Pani Terapeutki Beaty.

 

Weiterlesen...

A u nas w pełni wiosna więc buszujemy w zbożu.

 

Weiterlesen...