Jeder Tag in unserem Pflegeheim ist nicht nur voll von Fürsorge, aber auch von aktiven Freizeitaktivitäten. Wir geben unseren Heimbewohnern viele Möglichkeiten der Aktivitäten in verschiedenen Bereichen. Ihre kleinen Erfolge sind unser grosser Stolz. Weiter....

Witamy Lato !

Tradycyjnie już od lat rozpoczynając lato, organizujemy również obchody Dnia Ojca. Ognisko, muzyka i zapach pieczonej kiełbasy przyciąga na nasz letni piknik nawet największych „leniuchów”.

Weiterlesen...

Koncert tarasowy

Pomimo wielu utrzymujących się ograniczeń związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dla naszych mieszkańców, udało nam się znaleźć bezpieczny sposób na zapewnienie im kilku chwil rozrywki.

Weiterlesen...

Słodki podwieczorek

Złote, chrupiące gofry to pomysł na dzisiejszy podwieczorek!

Weiterlesen...

Dzień Dziecka

1 czerwca swoje święto obchodzą dzieci. Z tej okazji postanowiliśmy, że tego dnia wszystkie nasze zajęcia terapeutyczne zabarwione będą wspomnieniami i zabawami z naszych dziecięcych beztroskich lat…

Weiterlesen...

Siłownia pod chmurką

Od maja przenosimy nasze zajęcia siłowe na zewnątrz. Trening na świeżym powietrzu łączy aktywność fizyczną z radością przebywania na świeżym powietrzu.

Weiterlesen...

Dzień Matki

Dzień Matki, to święto wyjątkowe. Dzień, w którym powinniśmy docenić nasze mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Wspominamy dzisiaj jak dużą rolę odegrały i odgrywają w naszym życiu mamy.

Weiterlesen...

Gimnastyka majowa

Nasze codzienne ćwiczenia prowadzone rano są proste w wykonaniu i przynoszą zadowalające efekty. Poranna gimnastyka prowadzona pod okiem Pana Samy'ego potrafi postawić na nogi lepiej niż poranna kawa. Podczas majowych ciepłych dni prowadzimy ją na podwórku.

Weiterlesen...

200 lat Panie Antoni !

W maju obchodziliśmy setne urodziny Pana Antoniego. Jest on jednym z pierwszych mieszkańców, którzy przekroczyli progi naszego Domu. Z okazji jego setnych urodzin życzymy Panu Antkowi wielu kolejnych szczęśliwych lat w dobrym zdrowiu i nastroju.

Weiterlesen...