Jeder Tag in unserem Pflegeheim ist nicht nur voll von Fürsorge, aber auch von aktiven Freizeitaktivitäten. Wir geben unseren Heimbewohnern viele Möglichkeiten der Aktivitäten in verschiedenen Bereichen. Ihre kleinen Erfolge sind unser grosser Stolz. Weiter....

W ubiegłą niedzielę odbyło się nasze coroczne Świeto „ Żabiego Raju” To już 10 edycja a zarazem obchody 11- lecia istnienia DPS „ Lili”.

Weiterlesen...

Przy tak pięknej pogodzie, kilku naszych mieszkańców rozpoczęło prace w ogrodzie. Sami przygotowali grządki i posiali warzywa. Teraz pozostaje tylko pielęgnować, podlewać i czekać na efekty ich pracy.

Weiterlesen...

A dziś kolejne zajęcia kulinarne i przepyszny koktajl wieloowocowy- kiwi, banan, truskawka, jabłka i pomarańcze. Wszystkim mówimy- „Na zdrowie” :)

Weiterlesen...

W dniu dzisiejszym odbył się powielkanocny piknik :)

Weiterlesen...

Pyszności naszych ostatnich zajęć kulinarnych - gyros! Przyznacie, że inwencji twórczej nam nie brakuje!! Smacznego :)

Weiterlesen...

Podczas śniadania wielkanocnego najważniejsze jest zjedzenie święconki, czyli produktów, które w dzień poprzedzający zanosimy do Kościoła w koszyczkach.

Weiterlesen...

Droga krzyżowa – w Kościołach katolickich nabożeństwo wielkopostne o charakterze adoracyjnym, polegające na symbolicznym odtworzeniu drogi Jezusa Chrystusa na śmierć i złożenia go do grobu.

Weiterlesen...

Dziś również uczestniczyliśmy w wielkanocnym przedstawieniu przygotowanym przez Mieszkańców pod czujnym okiem Pani Karoliny w ramach terapii zajęciowej. Teraz już w świątecznej atmosferze oczekujemy na Wielkanocną Niedzielę i uroczyste śniadanie.

Weiterlesen...