Jeder Tag in unserem Pflegeheim ist nicht nur voll von Fürsorge, aber auch von aktiven Freizeitaktivitäten. Wir geben unseren Heimbewohnern viele Möglichkeiten der Aktivitäten in verschiedenen Bereichen. Ihre kleinen Erfolge sind unser grosser Stolz. Weiter....

W zeszłym tygodniu było gwarno i hucznie w naszym Domu - a to ze względu na obchodzone co roku Święto Kobiet i Dzień Mężczyzny. Panie dostały ręcznie robione kwiaty i zaproszenie na występy artystyczne przygotowane przez naszych Panów. Panowie natomiast w dniu swojego Święta otrzymali dyplomy i zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Jeszcze raz składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia!!

Weiterlesen...

Dziś odbyła się wystawa prac Pani Ani Kalinko. Pani Ania jest mieszkanką naszego Domu od wielu lat. Od wielu lat maluje też, doskonali technikę
i swoje umiejętności w zakresie malarstwa. Brała udział kilkakrotnie w warsztatach plenerowych organizowanych w naszej placówce a także jest aktywaną uczestniczką zajęć terapii plastycznej. Serdecznie gratulujemy!!

Weiterlesen...

W tym tygodniu nasi Mieszkańcy odwiedzili wystawę zorganizowaną w Ełckim Domu Kultury - Litografie Marc Chagall-
Po wystawie chętnie udaliśmy się na pizzę. Był to wspaniały dzień i nagroda dla osób, które zawsze starają się brać czynny udział w terapii, organizowanej przez nasz Dom. Gratulujemy!!

Weiterlesen...

A to skrót naszych imprez okolicznościowych, które odbyły się jeszcze w tym tygodniu - Walentynki i Tłusty Czwartek. Zorganizowaliśmy karaoke, rozdanie kartek walentynkowych oraz czytanie wierszy pisanych przez Mieszkańców i oczywiście to co lubimy najbardziej czyli tańce. Na zdjęciach widnieje efekt naszych kulinarnych zmagań czyli faworki. Yummy!! :)

Weiterlesen...

W dniu dzisiejszym odbyła się zabawa karnawałowa. Humory wszystkim dopisywały! Było mnóstwo śmiechu, muzyki i tańca. Wybralismy nawet Króla i Królową Balu :)

Weiterlesen...

Z cyklu Dni Europejskie- rozpoczynamy tydzień niemiecki. Mieszkańcy podczas zajęć terapeutycznych poznawali podstawowe zwroty grzecznościowe w języku niemieckim, robili słynną sałatkę Kartoffelsalt, oglądali reportaż o Niemczech, poznali podstawowe symbole narodowe Niemiec. Poznali też codzienne zwyczaje i ciekawostki o kraju i kulturze naszego sąsiada.

Weiterlesen...

Dziś przesyłamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom!! Życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju, odpoczynku i zadowolenia z Wnuków. Sto lat!!

Weiterlesen...

Wczoraj gościliśmy w naszym Domu zespół Wielczanie. Bardzo dziękujemy za wspaniały występ i czekamy już na kolejne!! Zapraszamy serdecznie!

Weiterlesen...