Mikołajki to wyjątkowy dzień, w którym obdarowujemy się z bliskimi, rodziną i znajomymi małymi upominkami. Dla nas to dobra okazja, aby zaprosić naszych pracowników, spędzić wspólnie czas, oraz spotkać się z Mikołajem !

Weiterlesen...

Jako mieszkańcy wsi Golubie czujemy potrzebę integracji ze społecznością lokalną. Staramy się systematycznie uczestniczyć w imprezach organizowanych w naszej gminie. Co roku jesteśmy obecni na dożynkach organizowanych m.in w Kalinowie, Pisanicy czy Sypitkach. I właśnie jako cześć tej małej społeczności pragniemy się z nią identyfikować .
22 czerwca żegnaliśmy wiosnę, która ustąpiła miejsca kolejnej porze roku. Lato - bo o nim mowa przypomina nam beztroskie dzieciństwo, swobodną zabawę od rana do wieczora, zapach siana, ciepły deszcz spływający po skórze...

Weiterlesen...

Jak co roku amatorzy baloniarstwa z całej Polski a także z zagranicy zjechali się do Ełku, aby rywalizować ze sobą w przestworzach. My również z chęcią udaliśmy się na małą wycieczkę, aby móc obejrzeć ten podniebny spektakl. Zobaczyliśmy technikę rozkładania balonów, napełniania ich powietrzem oraz start.

Weiterlesen...

20 maja po raz szósty spotkaliśmy się z wspólnie z naszymi podopiecznymi i rodzinami na Święcie Żabiego Raju, które tym razem zorganizowane było w zupełnie nowej, odświeżonej formie. Nasi pracownicy przynieśli ze sobą kocyki, na które zaproszeni zostali ich podopieczni.