Mikołajkowa zabawa

Mikołajki to wyjątkowy dzień, w którym obdarowujemy się z bliskimi, rodziną i znajomymi małymi upominkami. Dla nas to dobra okazja, aby zaprosić naszych pracowników, spędzić wspólnie czas, oraz spotkać się z Mikołajem !

Read more...

Dożynki w Żabim Raju

Jako mieszkańcy wsi Golubie czujemy potrzebę integracji ze społecznością lokalną. Staramy się systematycznie uczestniczyć w imprezach organizowanych w naszej gminie. Co roku jesteśmy obecni na dożynkach organizowanych m.in w Kalinowie, Pisanicy czy Sypitkach. I właśnie jako cześć tej małej społeczności pragniemy się z nią identyfikować .

Witamy lato!

22 czerwca żegnaliśmy wiosnę, która ustąpiła miejsca kolejnej porze roku. Lato - bo o nim mowa przypomina nam beztroskie dzieciństwo, swobodną zabawę od rana do wieczora, zapach siana, ciepły deszcz spływający po skórze...

Read more...

IX Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku

Jak co roku amatorzy baloniarstwa z całej Polski a także z zagranicy zjechali się do Ełku, aby rywalizować ze sobą w przestworzach. My również z chęcią udaliśmy się na małą wycieczkę, aby móc obejrzeć ten podniebny spektakl. Zobaczyliśmy technikę rozkładania balonów, napełniania ich powietrzem oraz start.

Read more...

VI Święto Żabiego Raju

20 maja po raz szósty spotkaliśmy się z wspólnie z naszymi podopiecznymi i rodzinami na Święcie Żabiego Raju, które tym razem zorganizowane było w zupełnie nowej, odświeżonej formie. Nasi pracownicy przynieśli ze sobą kocyki, na które zaproszeni zostali ich podopieczni.