Every day in our house is filled with not only care and attention but active leisure. By providing various forms of activity, we give our residents they possibility of action in many areas of development. Their even small successes are our great pride.

Published on Wednesday, 21 December 2022 14:40

To był niesamowity dzień! Nikt nie spodziewał się, że właśnie dziś zapuka do naszych drzwi Mikołaj i obdaruje nas wspaniałymi prezentami!! Wszystkie prośby i marzenia Mieszkańców zostały spełnione! Radości i śmiechu było co niemiara!

Dziękujemy z całego serca WSZYSTKIM WSPANIAŁYM ELFOM, które przyczyniły się do tego, że ten dzień był napewno jednym z najwspanialszych i niezapomnnianych dni w tym roku. Dziękujemy za dobroć i wspaniałomyślność, za to że pomimo czasami wielu przeciwności, bezinteresownie potrafiliście sprawić drugiemu człowiekowi radość! Jesteście WIELCY!!

 

Kierujemy też wielkie podziękowania szczególniej osobie Jedynyschodek- za wielkie serce i zaangażowanie w ludzkie sprawy!
Dobro zawsze powraca!!
 
Przy tej okazji skladamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, rodzinnych, Świąt Bożego Narodzenia! Niech w Waszych domach zagości miłość i dobroć.